Прокуратура: Знаємо хто блокував дороги Василькова

Маша Землянська
13 грудня 2013р. 14:46

Прокуратура Київської області завершела слідчі дії у кримінальному провадженні стосовно блокування 9-го грудня транспортних комунікацій у Василькові. Також слідчі запевняють: вже встановили "блокувальників".

"Нагадаємо, що з метою не допустити проїзд колони автобусів із працівниками спецпідрозділу «Тигр», групою фізичних осіб з використанням автомобілів було влаштовано перешкоди, в результаті чого було блоковано проїзну частину вулиці Декабристів у м. Василькові та на міжнародній трасі Київ-Одеса поблизу автозаправочної станції «БРСМ». В результаті таких дій було унеможливлено нормальну роботу транспорту: заблокований рух транспортних засобів у напрямку Києва, утворено значне скупчення автомобілів, тисняву та затор, що в тому числі створило небезпеку для життя людей. Так, лікарі «швидкої допомоги», що застрягла у заторі ледь встигли врятувати життя хворій жінці, яку везли з гострим захворюванням, а пасажири більше десяти маршрутних автобусів застрягли на трасі...

Встановлені та допитані свідки – водії маршрутних транспортних засобів та «швидкої допомоги», які були вимушені змінювати маршрути та виїжджати на смуги зустрічного руху, щоб об’їхати перешкоди. Усі вони підтверджують факт блокування транспортної магістралі, порушення громадського порядку та провокацій", - йдеться в повідомленні обласної прокуратури.

До речі, санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Теги: Євромайдан , дорога , Київ