Банки навколо Майдану позачинялися

Катерина Білоус
13 грудня 2013р. 15:19

Банки навколо Майдану позачинялися

Деякі банки, які знаходяться поблизу майдана Незалежності, змінили свій графік роботи. Одні скоротили робочий день, інші – взагалі зачинилися. Проте, є і такі, що працюють у штатному режимі.

Так, банк "Platinum", що розташований по вулиці Бориса Грінченка, 1, зачинений для клієнтів. Також, закритий банк «ВТБ» по вулиці Хрещатик 7/11, проте вивіски про це немає. Працює для відвідувачів «Укрсиб» по вулиці Хрещатик, 24, проте з дещо зміненим графіком роботи – цілодобовий банк тимчасово працює до 19:30 по буднях та до 18:00 вихідними. Банк «VAB», що знаходиться по вулиці Хрещатик, 28/2, працює цілодобово у штатному режимі. Банк «Приват», що по вулиці Хрещатик, 44, також відкритий для відвідувачів.

Platinum по вулиці Бориса Грінченка, 1 зачинений


 

"Укрсиб" банк по вулиці Хрещатик, 24 змінив свій графік роботи


VAB банк по вулиці Хрещатик, 28/2 відкритий для клієнтів

До речі, вночі 9 грудня на Майдані закрився McDonald's. "9 грудня 2013 року роботу закладів МакДональдз за адресами вул. Хрещатик, 19-а та вул. Софіївська, 1/2 було скорочено. Таке рішення було прийнято з міркувань забезпечення безпеки співробітників та відвідувачів закладу», – пояснили у закладі. 9 грудня бійці внутрішніх військ і "Беркута" відтіснили мітингувальників із вулиці Грушевського та Кріпосного провулка.