Під Київ стягують міліцію з регіонів (фото)

Максим Опанасенко
13 грудня 2013р. 15:27

У місті Ірпінь і селищі Ворзель Київської області нам вдалося знайти місця дислокації правоохоронних органів, що прибули з регіонів. 

У Ворзелі міліція зайняла санаторій "Перемога". Тут ми побачили два автобуси і джип з синіми, "міліцейськими" номерами. Буси мають житомирську реєстрацію, проте в Управлінні міністерства внутрішніх справ Житомирської області нам повідомили, що їм нічого невідомо про виїзд їхніх працівників.


Загальну кількість звезених сюди правоохоронців встановити також не вдалося - на території знаходилася колона з 60-70 людей у формі, скільки в будівлях санаторію - невідомо. Міліціонери вільно виходять з територію санаторію - їх можна побачити в магазинах в центрі селища.

Решта санаторіїв і дитячих таборів селища поки порожні, але їхню територію активно чистять від снігу, підвозять дрова. Можна припустити, що групи правоохоронців продовжать прибувати.

В Ірпені базою правоохоронців став готель "Турист" в самому центрі міста. Позаду готелю - три автобуси. Кількість міліціонерів, що приїхала, також невідома.

Чоловіки кажуть, що прибули з Одеської області - для заміни тих працівників, що в цей час охороняють громадський порядок в Києві.

Теги: Київ , Євромайдан