Церква закликала до мирного опору (звернення)

Ольга Бондаренко
13 грудня 2013р. 17:08

Українська православна церква звернулась до віруючих різних релігій та конфесій країни та закликала до мирного розв'язання конфліктної політичної ситуації, що склалася у зв'язку з останніми подіями.

Далі наводимо повний текст заяви:

Брати і сестри! У ці дні ми бажаємо торжества добра та справедливості. Ми хочемо перемоги Світла над темрявою.

Ми — за зближення з християнською Європою. З базовими єропейськими цінностями, які є за своїм підґрунтям цінності християнські. Це:

правда

справедливість

свобода

цінність кожної особистості

Борючись за ці ідеї, ми самі маємо вже зараз бути нормальними людьми — такими, з якими хочеться жити поруч. Разом будувати майбутнє. Ми — не проти тих, хто по той бік майдану. Ми не проти тих, хто обманутий. Ми проти того, щоб обманювали їх та нас. Ми проти усілякого беззаконня та насильства.

Молімось про перемогу правди та про мир! Піддаваймо все критиці! Оцінюймо розумом усе, що чуємо з усіх боків!

НЕ ВЕДІМОСЬ НА СЦЕНАРІЙ НАСИЛЬСТВА, ВІД КОГО Б ВІН НЕ ПОХОДИВ!

Заповіді мирного опору:

Дотримуйся законів та поважай свободу кожного.

Не бійся!

Не піддавайся на провокації.

Посміхайся людям навколо.

Допомагай ближньому, чим можеш.

Гаси агресію. Силовики й“тітушки” — також твої ближні.

Для того, щоб торжество перемоги правди зійшло над нашою Україною, має відбутися головна перемога — всередині нас. Бо темрява не тільки по той бік. Вона і серед тих, хто тут. І часом усередині нас.

Народ виходить на майдани. По той бік барикад влада збирає людей, які так само, як і всі ми, потерпають від ненажерливості можновладців. Ті, кого не за власною волею звозять на “антимайдани” — також наші брати та сестри. Просто вони не знають, які ми насправді. Та що ми — не вороги. Ми не проти Донбасу, Севастополя, Луганська чи Одеси. Ми — разом. Ми стоїмо не заради політиків, що виходять на трибуни. Ми — проти всілякого зла, неправди та насильства. І коли ми такі разом, ми — сила!


Теги: церква , Євромайдан , Київ