Балога: Влада готувалася до кровопролиття

Маша Землянська
13 грудня 2013р. 19:33

Позафракційний депутат Віктор Балога на своїй сторінці у Facebook  оприлюднив документи, які підтверджують, що з перших днів Майдану влада готувалася до силового сценарію.

"Ось документальне підтвердження того, що уже з перших днів Майдану влада готувалася до кровопролиття і силового сценарію. Аж до застосування заходів антитерористичного характеру проти мирних мітингувальників. 

Зверніть увагу, ще 24 листопада, на третій день Майдану, коли на вулиці стояла всього-на-всього група громадських активістів, які зібралися через соціальні мережі, СБУ уже приводила у бойову готовність усю силову вертикаль, у всіх регіонах України.

Аналогічна вказівка поступила і в переддень кривавої бійні зі студентами", - йдеться в повідомленні Балоги.

 

"І третій документ – датований 10 грудня, в той день, коли Янукович обіцяв трьом президентам, що сила застосована не буде. В цьому листі рівень терористичної загрози характеризують як «ПОТЕНЦІЙНУ» і продовжують її дію до 31 грудня 2013 року. А це означає, що цими вихідними провокації з використанням зброї, вибухівки тощо можуть стати реальністю. Це дає підстави говорити, що із перший днів влада активно готує «теракт», який розв’яже їй руки до використання ще більшої сили", - додає Балога.


Крім цього Балога запевняє, що знає і про майбутні плани влади: "Отримав ще одну дуже важливу інформацію: 

1. Барикади, споруджені на Майдані, не становлять жодної перешкоди для проникнення силовиків.

2. Зараз навколо центру Києва розміщення військова спецтехніка ДСНС та Міноборони для прориву барикад. Чергування ведеться цілодобово, відповідальні особи - в стані постійної готовності.

Зараз головне завдання – заблокувати ці пости і вплинути на особовий склад, щоб вони не застосовували спецзасоби у випадку наказу штурмувати Майдан.

Ось схема розміщення техніки і номери телефонів особового складу: телефонуйте, шліть СМС, переконуйте їх не допомагати владі реалізувати сценарій з розгону мирної акції".Теги: Євромайдан , Київ