Як на ЄвроМайдані зустріли ніч (фото)

Ольга Бондаренко
14 грудня 2013р. 3:17

Як на ЄвроМайдані зустріли ніч (фото)

Кілька тисяч мітингувальників, незважаючи на холод та сніг, продовжують вимагати відставки президента та уряду. Майдан Незалежності у барикадах, зі сцени лунає музика, пахне димом і дровами. Люди обговорюють новини, знайомляться, спілкуються. Словом, Майдан тримає удар і продовжує боротись. 

Щодня визнані у своїй галузі експерти зі сцени Відкритого університету майдану читають цікаві лекції. Тут збираються, мабуть, найбільш допитливі ЄвроМайданівці :)

Після кількох спроб жорсткого розгону мирних демонстрантів - на Майдані все частіше можна побачити людей у касках. Про свою безпеку доводиться дбати власноруч. Навіть жінкам...


 

Маша Єфросініна зі сцени закликала бути сильними. Говорить, відпускати свого чоловіка на протест боїться, але розуміє - інакше не можна.


Барикади, зведені по периметру Майдану, додають людям упевненості. Кажуть: "Вистоїмо, нікуди не дінемось". Ближче до ночі, чоловіки загону самооборони вдивляються у людей пильніше та обережніше: "Завжди готові до провокацій", - говорить один з них. І додає: "Все має бути мирно".

Вуличні танці - це і радість, і спосіб зігрітись. І те й інше в нинішніх умовах - майже життєво необхідно..


 

Тим часом, біля будівлі Київської міської держадміністрації не забувають згадати і про очільника міста Олександра Попова. 


 


 У адмінбудівлю пускають всіх, хто зголоднів, хоче поспати чи погрітись. Однак, на вході міцні хлопці із закритими обличчями перевіряють речі на наявність небезпечних предметів. Про безпеку тут дбають і пам'ятають. 


Цікаво, що до Колонної зали не пускають чоловіків у головних уборах. Виключення - охорона КМДА у касках та жінки:)І хоча поки ситуація спокійна, Майдан пильно оберігає свої кордони...