Янукович відсторонив Попова і Сівковича за Майдан

Маша Землянська
14 грудня 2013р. 14:28

Янукович відсторонив Попова і Сівковича за Майдан

Віктор Янукович відсторонив від посад заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Володимира Сівковича та голову Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. А все через заяву Генеральної прокуратури, в якій їх звинуватили у жорстокому розгоні майдану 30-го листопада.

"Президент України Віктор Янукович відсторонив від посад заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України В.Сівковича та голову Київської міської державної адміністрації О.Попова за клопотаннями Генеральної прокуратури України у зв’язку з підозрою у причетності зазначених посадових осіб до порушення конституційних прав громадян, які 30 листопада 2013 року перебували на Майдані Незалежності в м. Києві.

Президент сподівається, що Генеральна прокуратура об’єктивно та всебічно проведе розслідування цих подій і запропонує суспільству конкретні юридичні заходи реагування на допущені протиправні дії.

Глава держави також пропонує правоохоронним органам провести розслідування відкрито і прозоро та поставити крапку в цьому питанні.

Президент звертає увагу, що для жодних посадових осіб держави не повинно бути винятків у питаннях відповідальності за вчинення незаконних дій", - йдеться в заяві президента.

14 грудня на брифінгу генпрокурор Віктор Пшонка заявив: за розгін Майдану покарають секретаря РНБО Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голову Київської міської держадміністрації Попова. За словами Пшонки, саме вони та ще заступник Коряка Петро Федчук давали команду бити студентів.