У США подумають над санкціями для Януковича

Маша Землянська
14 грудня 2013р. 14:39

На розгляд Сенату США внесено резолюцію, якою пропонується ввести візові обмеження і заморозити активи для осіб, відповідальних за насильство проти учасників мирних акцій в Україні. Про це повідомляє Українська правда, з посиланням на Reuters.

"Документ поданий сенаторами від Демократичної та від Республіканської партій та закликає до "мирного і демократичного вирішення" політичної кризи, що дозволило б Україні стати "активним членом європейського співтовариства. У разі схвалення Сенатом питання про санкції, в тому числі - візові обмеження та замороження активів для осіб, відповідальних за насильство проти мітингувальників  - мають розглянути в Конгресі США. Також в резолюції наголошується, що подальше насильство з боку уряду матиме наслідки для двосторонніх відносин між країнами. "Українці протестують, тому що вони знають, що були продані своїм урядом заради короткострокового грошового прибутку з Росії", - наголошується в тексті резолюції", - йдеться в повідомленні Укрправди.

30 листопада мирну акцію на Майдані, що виступала проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, жорстоко розігнав Беркут. Наразі за розгін Майдану генпрокуратура звинуватила секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова. Віктор Янукович вже видав укази про відсторонення Попова та Сівковича.

Теги: Януоквич , Євромайдан , Київ , Президент