МВС: Провокації на Майдані планували заздалегідь

Маша Землянська
14 грудня 2013р. 15:52

Провокації, що відбувалися, і як їх наслідок заворушення в ході масового мирного волевиявлення людей планувалися заздалегідь. Про це заявив  начальник Головного слідчого управління Микола Чинчин.

«Ще з 24 листопада слідчі органи розслідують факти скоєння злочинів, що були вчинені в ході мирних акцій деякими особами, а також радикально налаштованими групами. З вилучених правоохоронцями у них схем і планів видно хто і чим мав займатися і хто за що відповідав, в тому числі вилучені дані про фінансування всього того, що відбувалося», - заявив Чинчин. Він також зазначив, що в масових провокаціях мирних жителів і правоохоронців брали участь ті, кому ледве виповнилося 15, 17 і 20 років. «Це, як правило, студенти професійно-технічних училищ, університетів, а також ті, хто потрапив під вплив радикально налаштованих людей».

Напередодні позафракційний депутат Віктор Балога на своїй сторінці у Facebook  оприлюднив документи, які підтверджують, що з перших днів Майдану влада готувалася до силового сценарію. Подивитися ці документи можна тут.

 

 

Теги: Євромайдан , Київ , міліція