МОЗ: Лікарі Києва - компетенція Попова

Маша Землянська
14 грудня 2013р. 15:57

Міністерство охорони здоров'я спростовує, що їхня очільниця не відпускає лікарів з роботи. У відомстві Раїси Богатирьової наголошують: медичні заклади Києва підпорядковані медичному департаменту Київської міської державної адміністрації.

"У деяких засобах масової інформації з’явились повідомлення, з посиланням на слова народного депутата України Лесі Оробець про те, що начебто Міністр охорони здоров’я видала розпорядження, аби лікарі Києва не залишали свої робочі місця і перебували у медичних закладах. 

 Інформуємо, що Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова не видавала жодних розпоряджень, які б стосувались тривалості робочого дня медичних працівників. Звертаємо увагу, що медичні заклади столиці підпорядковані медичному департаменту Київської міської державної адміністрації.

Також відомо, що під час масових акцій, згідно з наявними інструкціями та нормативами світової медичної практики, заклади охорони здоров’я постійно працюють у режимі підвищеної готовності щодо надання медичної допомоги. Відповідальність за таку організацію несуть керівники медичних закладів. Нагадаємо, що така практика вже застосовувалась неодноразово в Україні, зокрема під час заходів Євро – 2012", - йдеться в заяві МОЗ.

Вранці 15-го грудня аналогічну до Оробець заяву зробила відомий лікар Ольга Богомолець. За її даними: "Всі головні лікарі Києва отримали телефонограму у суботу та неділю цілодобова знаходитись на робочих місцях".