Кияни: У Пилипишина пропонували гроші за голоси

Ольга Бондаренко
15 грудня 2013р. 14:21

Представники кандидата в нардепи Віктора Пилипишина пропонують пенсіонарм гроші в обмін на голоса. Про це журналісту "Свідомо" повідомляє мешканка будинку номер 20г по вулиці Туполєва.

"За кілька днів до виборів до мене прийшла жінка, яка мені запропонувала 200 гривень, якщо я проголосую за Пилипишина. Але я відмовилася, бо ці гроші нечисті, я б тоді сама перестала себе поважати. Моїм літнім сусідкам також хотіли дати гроші", - каже пенсіонерка Река Інна. До речі, її сусідці Оксані надходять смс з закликами проголосувати: "Звідки і хто бере мій номер - невідомо", - обурюється жінка.

Раніше "Свідомо" повідомляло про те, що кияни стали отримувати смс-повідомлення з особистим запрошенням на голосування від відправника "Пилипишин". 

Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі розгорнувся якраз між двома кандидатами - Віктором Пипилишиним і Юрієм Левченком. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. Довибори по округам проходять 15-го грудня, а "Свобода" вже публікує докази підкупу виборців з боку Віктора Пилипишина.

 

Теги: Пилипишин , Київ , вибори