КМДА повідомляє про ще одну смерть на Майдані

Ольга Бондаренко
15 грудня 2013р. 14:33

Зранку на Майдані Незалежності померла людина. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації. 

Як передає прес-служба КМДА, о 10:40 до станції швидкої медичної допомоги надійшов виклик з інформацією про те, що на Майдані Незалежності "погано людині": "Диспетчер скерувала за вказаною адресою бригаду, яка прибула на місце за 2 хвилини. Попре зусилля медиків та реанімаційні дії, врятувати людину не вдалося. Констатовано раптову смерть. Ознак насильницькою смерті при поверхневому огляді не виявлено", - йдеться у повідомленні.

Всього, за інформацією прес-служби КМДА, станом на 12:00 15-го грудні до медиків звернулося 15 учасників масових заходів. Госпіталізовано семеро з них. Причини звернень – загострення хронічних захворювань, травми, одне відмороження.

6-го грудня на даху торгівельного центру "Глобус" на Майдані Незалежності знайшли труп літнього чоловіка. Про те, що чоловік себе погано почуває, мітингувальників на Майдані Незалежності повідомили невідомі. Очевидці кажуть - на місці, де лежав чоловік, видно кров. І додають - поруч стояло авто, котре поїхало, коли до тіла почали бігти мітингувальники. Раніше опозиція та окремі активісти заявляли - на ЄвроМайдан можуть підкидувати тіла людей, аби мати причину його розігнати. Пізніше у міліції повідомили, що чоловік помер від тривалої хвороби на відкриту форму туберкульозу.

Теги: Київ , КМДА , Майдан