Кияни: На виборах "забули" мешканців двох будинків

Ольга Бондаренко
15 грудня 2013р. 15:39

Два будинки по вулиці Щусєва "загубилися" на виборах. Будинок №16 та 14 не включили до виборчих дільниць. Про це "Свідомо" повідомила виборець Тетяна Ернст.

"На дільниці 801019 є всі будинки, що розташовані по вулиці Щусєва. Проте 2 дома не включили у писок виборців. Нас відправили на іншу дільницю, але там наша вулиця взагалі не зазначена і мене відправили назад. На місці виявилося, що 2 будинки виборців просто пролетіли", - скаржиться жінка.

Кияни вже повідомляли "Свідомо" про спроби підкупу голосів виборців на 223 окрузі, а також смс-розсилку з особистим запрошенням на голосування від відправника "Пилипишин". 

Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі розгорнувся між двома кандидатами - Віктором Пипилишиним і Юрієм Левченком. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. Довибори по округам проходять 15-го грудня, а "Свобода" вже публікує докази підкупу виборців з боку Віктора Пилипишина. Голосувати можна до 20:00 без перерви.

Теги: Київ , вибори , проблемні округи , Пилипишин