СБУ ображаються на підозри у терактах

Маша Землянська
15 грудня 2013р. 19:52

В Службі безпеки України заперечили будь-яку підготовку до провокацій. Зокрема, спростували заяву нардепа Андрія Кожем´якіна, який запевняв: СБУ готують теракт.

"15 грудня, народним депутатом України Андрієм Кожем´якіним зроблена заява, в якій висловлюються підозри на адресу Служби безпеки України щодо можливості участі її співробітників у злочинних діях.

Оприлюднені припущення, що не мають під собою ніякого підґрунтя, є образливими для усього особового складу української спецслужби. Протягом 22-річної історії незалежної української держави, незважаючи на різні етапи її становлення та розвитку, Служба безпеки України була й залишається державним органом, який беззастережно стояв і стоїть на сторожі основ національної безпеки України: її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, конституційного ладу та державної безпеки.

Жодного разу українська спецслужба не дала можливості використати себе у досягненні будь-яких політичних цілей, тим більше протиправним шляхом. Абсолютну більшість особового складу СБУ складають співробітники, особистості й громадянська позиція яких формувалися у незалежній сучасній Україні. Визначальними підходами у їх ставленні до виконання службового обов’язку є патріотизм і професіоналізм. Тому спроби протиставлення Служби безпеки Україні українському народові принижують кожного офіцера, кожного співробітника, які день і ніч чесно й самовіддано виконують свій обов’язок.

Тим більше прикро, коли такі заяви звучать з вуст не лише кадрового офіцера Служби у минулому, а й одного з її колишніх очільників.

Не хочеться вірити, що той, хто виходить перед людьми з подібними заявами, маючи власний спецслужбівський досвід, допускає можливість її задіяння у протиправних сценаріях, спрямованих проти життя й безпеки людей.  

Ці підозри не сприяють ані дотриманню громадського порядку, ані досягненню консолідації в суспільстві, чого ми всі сьогодні найбільше потребуємо. Звертаємось до всіх громадян з проханням  не сприймати на віру такі безвідповідальні заяви політиків, та пам’ятати, що дотримання прав і свобод людини й громадянина є одним з основоположних принципів діяльності Служби безпеки України", - йдеться в заяві СБУ.

 

Теги: Київ , міліція