Левченко заявляє про фальсифікації на 223 окрузі

Ольга Бондаренко
16 грудня 2013р. 1:07

Результати виборів в 223-му окрузі фальшуються під прикриттям "тітушок". Про це повідомив Юрій Левченко, передає його прес-служба.

"На дільничних комісіях на Сирці та на Нивках відбулися масові вкиди бюлетенів. Під час сортування яких оголошуються по 30 поспіль бюлетенів за Пилипишина. На цих дільницях відразу стрибнула явка більш ніж на 5%. На дільницях де ми перемагаємо, нашим членам ДВК не видають протоколи, та намагаються виносити бюлетені з дільниць. Майже під кожною дільницею чергує автобус з "тітушками" - заявив Юрій Левченко. Раніше Юрій Левченко повідомляв, що після закінчення голосування на дільничних комісіях округу масово оголошувалися незаконні перерви.

Згідно з першими результатами екзит-полу соціологічної групи "Рейтинг" перемогу на 223-му окрузі з великим відривом здобув кандидат від опозиції Юрій Левченко. Вранці кияни вже повідомляли "Свідомо" про спроби підкупу голосів виборців на 223 окрузі, а також смс-розсилку з особистим запрошенням на голосування від відправника "Пилипишин". Також два будинки по вулиці Щусєва "загубилися" на виборах. Будинок №16 та 14 не включили до виборчих дільниць.

Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі розгорнувся між двома кандидатами - Віктором Пипилишиним і Юрієм Левченком. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. Перевибори по 5-ти проблемних округах відбулися 15-го грудня.

 

Теги: Київ , вибори , Левченко , Пилипишин