Янукович зустрівся з сенаторами Конгресу США

Ольга Бондаренко
16 грудня 2013р. 1:43

Янукович зустрівся з сенаторами Конгресу США

Віктор Янукович 15-го грудня, у Києві, зустрівся з сенаторами Конгресу США - Джоном Маккейном та Крістофером Мерфі. Про це повідомляє прес-служба Януковича.

У повідомленні йдеться: "Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань зовнішньої політики України. Президент вчергове підкреслив незмінність євроінтеграційного курсу України, а також вірність національним інтересам країни. Віктор Янукович запевнив, що влада зробить усе можливе для забезпечення права громадян на мирні демонстрації, а також для проведення чесного та прозорого розслідування подій 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності у Києві. Сторони домовилися продовжити діалог".

14-го грудня повідомлялось, що на розгляд Сенату США внесено резолюцію, якою пропонується ввести візові обмеження і заморозити активи для осіб, відповідальних за насильство проти учасників мирних акцій в Україні. Як відомо, 30-го листопада мирну акцію на Майдані, що виступала проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, жорстоко розігнав Беркут. Наразі за розгін Майдану генпрокуратура звинуватила секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова. Віктор Янукович вже видав укази про відсторонення Попова та Сівковича.

Фото: grim.in.ua.

 

 

Теги: Янукович , Київ , Євромайдан