Ввечері на Майдані - короткометражки Docudays UA

Ольга Бондаренко
16 грудня 2013р. 8:43

Ввечері на Майдані - короткометражки Docudays UA

О 22.00 на сцені “Відкритого Університету Майдану” відбудеться другий кінопоказ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Про це повідомляють у Facebook-спільноті "Ассоциация продюсеров Украины".

У програмі - цикл короткометражних фільмів “Нові герої” та три короткометражні фільми з документального альманаху “Поза Євро”. Після перегляду відбудеться обговорення з авторами. Модератор – Максим Буткевич. У рамках майданівського показу будуть представлені три короткометражні фільми: “Відкритий урок” Наталії Машталер (14’), “Металобрухт” Дмитра Глухенького (12’) та “По колу” Андрія Литвиненка (12’). Фільми режисери представлять особисто.

Фільми представлятимуть режисер Роман Боднарчук та сценарист Дар’я Аверченко. Спеціальний гість – директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов.

“Нові герої” (2011) – три документальні фільми-портрети про українців сьогодні, про те, як звичайні люди з глибинок Сходу та Півдня України не дозволили системі загнати себе у безвихідь. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю. Пересічна людина часто ізольована від інформації про наявні правові можливості, що можуть допомогти їй покращити умови свого життя – започаткувати бізнес, сприяти об’єднанню громади у захисті комунальної власності. Ці три розповіді про те, що перемогти несправедливість – можливо, якщо докласти зусиль, не боятися та не ламатися під тиском обставин.

“Поза Євро”(2012) – результат колективної роботи молодіжної творчої лабораторії. На створення документального альманаху кінематографістів надихнув чемпіонат Євро-2012. Але молоді режисери йдуть за лаштунки головної події. Вони знімають те, що залишиться, коли всі гості поїдуть. 

ФОто: ruda-pani.livejournal.com.

 

 

 

 

 

 

Теги: Київ , Майдан , Євромайдан