ЗМІ: Янукович хоче звільнити трьох міністрів

Ольга Бондаренко
16 грудня 2013р. 9:26

Президент Віктор Янукович має намір звільнити міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Прасолова, міністра закордонних справ Леоніда Кожару і міністра промислової політики Михайла Короленка. Про це з посиланням на джерела повідомляє видання "КоммерсантЪ-Украина".

Співрозмовники видання стверджують, що Президент звільнить міністрів за те, що вони вчасно не поінформували Кабмін про загрози, які несе підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом для економіки України. У Партії регіонів цю інформацію побічно підтвердили. "Думаю, понести покарання повинні ті, хто має відношення до економічного блоку. Потрібно подивитися й нинішніх міністрів, і тих, хто обіймав ці посади раніше - наприклад, Ігор Прасолов, Валерій Хорошковський (колишній перший віце-прем'єр) і Петро Порошенко (колишній міністр економічного розвитку і торгівлі)", - сказав "регіонал" Володимир Олійник. 

13-го грудня на загальнонаціональному круглому столі "Об'єднаємо Україну" Янукович заявив, що не міг у Вільнюсі підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом через погану підготовку документа з української сторони. Раніше Віктор Янукович вже видав укази про відсторонення очільника КМДА Олександра Попова та секретаря РНБО Володимира Сівковича за силовий розгін Майдану Беркутом 30-го листопада.


Теги: Київ , Янукович , Євромайдан