У Попова досі сподіваються засвітити "Йолку"

Максим Опанасенко
16 грудня 2013р. 10:59

Департамент культури Київської міської держадміністрації досі не відмінив тендер на послуги з засвічення новорічної ялинки на Майдані Незалежності. Про це повідомляють "Наші гроші".

Домовилися про послугу в Департаменті з ТОВ "Альянс Сек'юріті Холдінг" ще 22 листопада. 22 грудня - останній день, коли сторони мають підписати остаточний договір. Вартість пропозиції - 950 000 гривень. 

Цікаво, що за даними "Інсайдера", ТОВ "Альянс Сек’юріті Холдінг" було створено цього літа трьома особами - Романом Близнюком, Ларисою Лепшеєвою та Борисом Школьним. Борис Школьний є керівником київського регіонального відділення Міжнародної асоціації офіцерів спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю "Центр", до цього, у 1980-1990 роках Школьний обіймав посаду заступника начальника, а потім і начальника Печерського РУВС Києва. Потім служив в ГУБОЗ. За даними видання, його звільнили після затримання бізнесмена Костянтина Григоришина. У російського бізнесмена тоді був конфлікт з братами Суркісами і Віктором Медведчуком, який нині є послідовним супротивником євроінтеграції України.

Ялинка на Майдані або ж "Йолка" зараз має мінімальні шанси на повноцінне встановлення і засвічення. І навіть не тому, що вона знаходиться в епіцентрі ЄвроМайдану, що триває вже більше трьох тижнів, а тому, що саме встановлення ялинки стало формальною причиною для звірячого розгону студентів на ЄвроМайдані 30 листопада, після чого акція набула зовсім інакших обертів. Генеральна прокуратура два дні тому заявила, що в розгоні безпосередньо винні три чиновники - голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович і голова київської міліції Валерій Коряк.