Майдан о 19:00 кличуть проконтролювати ЦВК

Маша Землянська
16 грудня 2013р. 12:11

Мітингувальників з Майдану кличуть до стін Центральної виборчої комісії, що поруч з метро Печерська. Наразі там опрацьовують результати переголосування від п'яти округів, зокрема, і київвського 233, що в Шевченківському районі. Збираються о 18:00 вирушити з-під будинку КМДА, щоб за годину дістатися ЦВК. 

"ТАКІ вибори нам не потрібні! Усі під ЦВК! Завдання для майдану сьогодні – дати відсіч фальсифікаторам", - закликає громадський активіст Ігор Луценко.

Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі розгорнувся між двома кандидатами - Віктором Пипилишиним і Юрієм Левченком. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. Перевибори по 5-ти проблемних округах відбулися 15-го грудня. За даними екзит-полу, на окрузі №223 на першому місці опинився Юрій Левченко, кандидат від опозиції, - 51,8%, на другому - Віктор Пилипишин (самовисуванець) - 34,8%. Інші кандидати набрали не більш як 4% голосів. Однак, за даними  ЦВК, за результатами обробки більш, як половини протоколів, поки перемагає Пилипишин.