Мерія "перенесла" Новий Рік з центру Києва

Максим Опанасенко
16 грудня 2013р. 13:12

Всі заплановані раніше святкові заходи в центрі міста будуть перенесені в райони. Про це повідомляє прес-служба мерії.

За повідомленням, вже скасовано два концерти, що мали відбутися на Майдані Незалежності - 19 грудня та в ніч з 31 грудня на 1 січня. Мерія пояснює це рішення неможливістю влаштовувати свята на Майдані Незалежності, де вже четвертий тиждень проходить ЄвроМайдан.

"Разом із тим, за можливості всі інші заходи будуть перенесені в райони, зокрема, парад Дідів Морозів, який, імовірно, відбудеться в Голосіївському. У Центральному парку культури й відпочинку під аркою Дружби народів буде встановлено будинок Діда Мороза та залито каток. Крім того, у Маріїнському парку відбудеться новорічно-різдвяний ярмарок" - йдеться в повідомленні. Програму святкування обіцяють вивісити на сайті Департаменту культури мерії.

Поки що в мерії ніяк не прокоментували питання новорічної ялинки. Та, шматок котрої зараз встановлений на Майдані Незалежності, має мінімальні шанси на повноцінне встановлення і засвічення. І навіть не тому, що вона знаходиться в епіцентрі ЄвроМайдану, а тому, що саме встановлення ялинки стало формальною причиною для звірячого розгону студентів на ЄвроМайдані 30 листопада, після чого акція набула зовсім інакших обертів. Генеральна прокуратура два дні тому заявила, що в розгоні безпосередньо винні три чиновники - голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович і голова київської міліції Валерій Коряк.

Теги: Київ , Євромайдан