Генпрокуратура: Протоколи в ЗМІ передав Попов

Маша Землянська
16 грудня 2013р. 17:31

Генеральна прокуратура вранці вдруге викликала на допит Олександра попова по справі «розгону» Майдану вніч на 30-е листопада. Зокрема, слідчі встановили: нині вже відсторонений голова київміськадміністрації розповсюдив частину протоколів попередніх допитів.

«В ході перевірки виникла необхідність додатково допитати Олександра Попова. Слідчим шляхом встановлено, що саме Олександр Попов сприяв розповсюдженню матеріалів  слідства. Слідство вважає, що факт сприяння у розповсюджені даної інформації ставить під сумніви окремі частини показів Попова. І у зв’язку з цим, слідчим шляхом були перевірені всі його свідчення», - цитують першого  заступника генпрокурору Віталія Білоуса у прес-службі відомства.

В ночі 12-го грудні на сайті Української (Європейської) правди з'явилась частина протоколів допиту заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голови Київської міської держадміністрації Олександра Попова. З допиту прямо випливає, що Сівкович транслював вказівки секретаря РНБО Андрія Клюєва. Проте цю весрія в Генпрокуратурі - не підтвердили.