ГПУ: Клюєв не має стосунку до розгону Майдану

Маша Землянська
16 грудня 2013р. 17:36

ГПУ: Клюєв не має стосунку до розгону Майдану

Андрій Клюєв не має стосунку до розгону Майдану в ніч на 30-е листопада. Він самостійно прийшов до слідчого управління Генеральної прокуратури, щоб дати покази щодо цих подій. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Генпрокуратури.

«Свій прихід він пояснив бажанням дати покази у справі щодо подій на Майдані Незалежності. Слідством встановлено, що Секретар РНБО Андрій Клюєв немає ніякого відношення до подій, які відбулися в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності. Розслідування у цьому проваджені триває», - цитують першого  заступника генпрокурору Віталія Білоуса у прес-службі відомства.

12-го грудні на сайті Української (Європейської) правди з'явилась частина протоколів допиту заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голови Київської міської держадміністрації Олександра Попова. З допиту прямо випливає, що Сівкович транслював вказівки секретаря РНБО Андрія Клюєва. З повідомлення ГПУ: частину протоколів в ЗМІ передав Попов. Власне чого його повторно викликали на допит.

Фото з сайту 7days-ua.com

Теги: Київ , Євромайдан , Попов , міліція