ЦВК: Пилипишин обійшов Левченка на 3 326 голосів

Маша Землянська
16 грудня 2013р. 18:56

ЦВК: Пилипишин обійшов Левченка на 3 326 голосів

Станом на 18:31 Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів на 223 окрузі (Шевченківський район). За попередніми даними, переміг самовисуванець Віктор Пилипишин, який набрав 34 684 або ж 44,89%. Найближчий конкурент - "свободівець" Юрій Левченко, якому нарахували 31 358 бюлетенів "за", а отже 40,58%.

Ще зранку "Свобода" заявила: не визнаватиме результатів виборів по 223 округу. Як написав у Facebook відповідальний за зв'язки з громадськістю Олександр Аронець, вибори були сфальсифіковані: "Уже з великою долею ймовірності можемо сказати, що "Свобода" результатів виборів у Києві не визнає! Екзит-пол не може помилитись на 30%!!! Просто технічно не може. Вибори були сфальсифіковані. Та й взагалі, в країні, де править Янукович ніяких виборів не буде!". Згодом власну думку виказав сам кандидат: "Ми сьогодні з вами перемогли. Однозначно. Ми побачили з вами дані екзит-полів в 15% перемоги, але ми сьогодні з вами з тикнулися з тим явищем, яке вивело людей на Майдан. Справа в тому, що з цими бандитами, з цими "межигірськими паханами" сьогодні в Україні чесними правилами грати не можливо". І додав: "Треба змітати цю банду з Межигір'я" (відео-звернення можна подивитися тут).

Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі розгорнувся між двома кандидатами - Віктором Пипилишиним і Юрієм Левченком. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. Перевибори по 5-ти проблемних округах відбулися 15-го грудня. За даними екзит-полу, на окрузі №223 на першому місці опинився Юрій Левченко, кандидат від опозиції, - 51,8%, на другому - Віктор Пилипишин - 34,8%. Інші кандидати набрали не більш як 4% голосів.

Фото з сайту glavred.info

Теги: вибори , Київ