В ЦВК не визнають порушень на повторних виборах

Катерина Білоус
17 грудня 2013р. 9:55

В ЦВК звітують – вибори минули без надзвичайних подій, тож немає підстав не визнавати їхніх результатів. Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів з результатами повторних виборів народних депутатів у п’яти одномандатних округах, що відбулись 15 грудня.

На сайті ЦВК підбили підсумки голосування.В одномандатному виборчому окрузі № 94 Київська область) переміг самовисуванець Руслан Бадаєв, за якого проголосували 58,25% або 53 тисяч 363 виборця.В ОВК № 223 (Київ) переміг самовисуванець Віктор Пилипишин – 44,89% або 34 тисяч 684 виборці, його головним опонентом був свободівець Юрій Левченко.

"Свобода" не визнаватиме результатів виборів по 223 округу.  Про це заявив нардеп-"свободівець" Андрій Іллєнко. Як пише у Facebook відповідальний за зв'язки з громадськістю "Свободи" Олександр Аронець, вибори були сфальсифіковані. "Уже з великою долею ймовірності можемо сказати, що "Свобода" результатів виборів у Києві не визнає! Екзит-пол не може помилитись на 30%! Просто технічно не може. Вибори були сфальсифіковані. Та й взагалі, в країні, де править Янукович ніяких виборів не буде!" 

 

Теги: Київ , вибори , 223 , Пилипишин , Левченко