Українські дівчата подарують Путіну гарбуза

Катерина Білоус
17 грудня 2013р. 12:02

Українські дівчата обіцяють подарувати Володимиру Путіну гарбуза. Для цього вони приїдуть на 13:00 до Посольства Російської федерації, що розташоване за адресою Повітрянофлотський проспект, 27.

«Як відомо, за давньою українською народною традицією, гарбуз виносили сватам, як знак відмови дівчини вийти заміж за того, хто просить її руки. Отримавши гарбуза, хлопець не міг посвататися вдруге. У такий символічний спосіб громадськість України дає свою відповідь на пропозицію Володимира Путіна Україні увійти до Митного союзу. І хоча це суто українська народна традиція, ми сподіваємося, що ця символічна відповідь, буде почута та усвідомлена керманичами Росії, адже, як відомо, «насильно мил не будешь», – пишуть активістки в спільноті «ЄвроМайдан» на Facebook.

«Також дівчата проведуть пікетування посольства, звертаючись з вимогою до Російської федерації змиритися з вибором України незалежного шляху розвитку, її прагненням до цивілізованого європейського життя та залишити Україну в спокої», – додають організатори.

 

Теги: гарбуз , Київ , посольство