В КМДА зловили крадія комп'ютерів (відео)

Максим Опанасенко
17 грудня 2013р. 22:13

Вдень в мерії затримали чоловіка, котрий намагався винести з одного з кабінетів системний блок.

На цьому відео (воно містилося на флешці, котру невідомі лишили в поштовому ящику нашої редакції) хлопець, що називає себе Максимом, розповідає про крадійські "подвиги". Каже - приїхав з Сумської області, до цього - служив у внутрішніх військах, працював охоронцем у в'язниці. В Києві нібито збирався заробити в грошей і опинився у вирі революції. Спочатку, жив між Майданом і вокзалом, далі, по-черзі, перебирався з будинку профспілок у Жовтневий, а звідти - в мерію. В усіх трьох точках мітингувальники ще кілька тижнів організували пункти обігріву, харчування і нічліг для всіх євромайданівців.

Комп'ютер збирався винести нібито з метою збуту на Караваєвих Дачах (радіоринок). Досі невідомо - чи говорить ця людина правду, чи його спроба винести системний блок, закутаний в старий одяг - провокація.

Цікаво, що людина з таким же ім'ям, дуже схожим голосом, інтонацією та розказаними життєвими фактами напередодні ввечері "засвітилася" на відео "Громадського телебачення". Тут чоловік розповідає про те, що мітингувальники напали на нього і з невідомих йому причин вигнали з будинку профспілок. Стверджувати, що це одна і та сама людина ми не можемо, висновки можете зробити самостійно:

Історії з крадіжками в мерії активно просуваються і обговорюються в Інтернеті. Чиновники КМДА вже неодразово заявили про зникнення особистих речей з кабінетів, що знаходяться під контролем мітингувальників. Зокрема - планшетів, мобільних телефонів і комп'ютерів.