Київрада не довела марнотратство Київавтодора

Максим Опанасенко
18 грудня 2013р. 9:47

Вищий господарський суд не визнав недійсним договір на поставку трьох сміттєвозів, котрі комунальники з "Київавтодор" купили у 2012-му. Про це, з посиланням на постанову суду, повідомляють "Наші гроші".

Сміттєвози купили у ТОВ "Промислово-комерційна компанія Будшляхмаш" за 2,205 мільйонів гривень, або ж 735 тисяч гривень за один. "За даними Київського науково-дослідного інституту судових експертиз станом на лютий-квітень 2012 року вартість нового вантажного автомобіля, що за своїми технічними характеристиками найбільш точно відповідає купленим сміттєвозам, становила 413,52 тис грн. з урахуванням ПДВ. Таким чином прокуратура заявляє, що фірма завищила ціну на 233 тис грн. на кожен куплений сміттєвоз. Але суд із цими доводами не погодився, оскільки порівнювані сміттєвози "є різними спецмашинами, зокрема, з різним способом завантаження, що впливає на формування ціни" - йдеться в повідомленні.

За даними видання, засновниками ТОВ "ПКК Будшляхмаш" є Петро Василенко і Лідія Ратушна. За останні 5 років фірма отримала підрядів на 142,77 мільйонів гривень.