Google розкрив найпопулярніші запити українців

Ольга Бондаренко
18 грудня 2013р. 15:42

Google розкрив найпопулярніші запити українців

Компанія Google-Україна оприлюднила результати щорічного дослідження Google Zeitgeist 2013 – підсумковий рейтинг найпопулярніших пошукових запитів року в Україні. В Google впевнені, що цього року українців найбільше цікавили серіали, нові фільми, бокс і метеорит в Челябінську. А найпопулярнішим запитом 2013 був 6 сезон серіалу «Свати» .

Як повідомляє Watcher, в категорії «Персона» лідером за кількістю запитів став Володимир Кличко. Друге і третє місця зайняли Тіна Кароль та Андрій Панін. Подією року став конкурс Євробачення 2013. Також українці цікавилися боксерським поєдинком між Кличком і Повєткіним, челябінським метеоритом, обранням нового Папи Римського і розлученням Путіна. «Євромайдан», як вважають в Google, поcів лише 9 місце серед топових подій року. Лідером в категорії телевізійних шоу став третій сезон реаліті-шоу «Холостяк» (вже третій рік поспіль це шоу – лідер в даній категорії), а беззаперечним лідером серед серіалів стали «Свати 6». Українці найчастіше шукали інформацію про фільми «Форсаж 6», «Залізна людина 3» і «Сталінград». У категорії «Покупка» року українці найчастіше шукали Lenovo k900, iPhone 5 і хом’яка, який розмовляє.

У 2013 році користувачі традиційно задавали Google найрізноманітніші питання. Найбільше хотіли дізнатися: чому помер Панін, що таке любов і як зробити скрін. Крім того українці шукали значення слів інстаграм, swag і дефолт; відповіді на питання: чому я ідіот, як дістати кота, чому вмирають комарі і як грати в Ingress.

 

Теги: Київ , google