На Миколая обіцяють запалити "районні" ялинки

Маша Землянська
18 грудня 2013р. 17:36

19-го грудня, на День святого Миколая, у Києві мають запалити вогники на новорічних ялинках, які встановили в районах. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Так, у Шевченківському районі ялинка засяє вже о 14:00 в парку імені Тараса Шевченка. О 15:00 – у Печерському районі на площі Слави.

Театралізоване вуличне дійство «Засвічення районної новорічної ялинки» за участю аматорських творчих колективів у Святошинському районі стартує о 16:00 за адресою проспект Перемоги, 112.

Ялинка Подільського району засяє о 16:00 на Контрактовій площі. О цій же годині долучаться до урочистого засвічення новорічної красуні мешканці Деснянського району (проспект Маяковського, 29) та Дніпровського (парк Перемоги).

О 17:30 відбудеться театралізоване свято засвічення центральної районної новорічної ялинки «Новорічна зірка сяє – в Голосієво збирає!», що встановлена на вулиці Горького, 176.

Що ж стосується ялинки на Майдані, то мерія вже офіційно від неї відмовилась. "Таке рішення було прийнято керівництвом Київської міської державної адміністрації у зв’язку з подіями, що відбуваються в центральній частині міста", - заявила директор Департаменту культури КМДА Світлана Зоріна.

Встановлення "йолки" на Майдані стало формальною причиною для звірячого розгону студентів на ЄвроМайдані 30 листопада, після чого акція набула зовсім інакших обертів. Генеральна прокуратура два дні тому заявила, що в розгоні безпосередньо винні три чиновники - голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович і голова київської міліції Валерій Коряк.

 

Теги: Київ