Активістів Майдану закликають стояти до весни

Катерина Білоус
19 грудня 2013р. 8:57

Мітингувальників закликають стояти на Майдані до весни. Активістам пропонують розглядати протест як щось рутинне, що потрібно робити кожен день. Про це пишуть активісти «ЄвроМайдану» на Facebook з посиланням на активістку Уляну Ходорівстки.

«До колє ходити на Майдан? До весни, люди. Давайте шукати зручний режим, давайте мінятися "чергуваннями" зі знайомими, давайте дивитись на Майдан, як на рутину - регулярну дію, а не подвиг з надривом», – пише активістка.

«Майдан стоїть не за опозицію, Майдан стоїть за те, щоби країною керували люди, а не сотня бандюків. Тож і не чекайте, що саме опозиція триматиме нас разом.
Давайте вигадувати свій план дій. Ми ж не чекаємо, що Кличко боронитиме барикади щоночі. Є самооборона. Давайте аналогічний комітет з плану дій. Прекрасна була пропозиція про пікет маєтку Клюєва наприклад. Треба робити те, що найбільше дошкуляє владі.
Якщо ми здамося, всі попередні зусилля виявляться марними. Значить, ми і правда заслуговуємо на Януковича і все те, що він далі з нами зробить», – додає вона.