"Тест" розказав про погані плавлені сирки "Дружба"

Маша Землянська
19 грудня 2013р. 13:35

"Тест" розказав про погані плавлені сирки "Дружба"

Центр незалежний експертиз "Тест" перевірив на якість десять марок плавленого сиру. Половина з них - тест пройшли на погано та задовільно. Решта - виявилась якісною.

"До плавлених сирків багато споживачів ставляться зневажливо, сумніваючись в їхньому походженні, мовляв, роблять їх все з рослинними жирами. Ми вирішили перевірити якість цього продукту шляхом порівняльного тестування. У тесті 10 марок плавленого сирка Дружба, всі 10 вітчизняного виробництва. Це такі марки "Золотий резерв", "Вапнярка", "Пирятин", "Наш молочник", "Славія", "Комо". А також марки "Весела корівка", "Шостка", "Новокаховський завод плавлених сирів" і "Старокостянтинівський молочний завод". У плавлених сирах оцінили маркування та упаковку , перевірили в лабораторії , в тому числі і на наявність рослинних жирів. І, звичайно ж, спробували Дружбу на смак, тобто продегустували", - йдеться в поясненнях "Тесту".

Отже, "Весела корівка", "Шостка" та "Золотий резерв" пройшли перевірку на відмінно. "Вапнярка" та "Славія" - на добре. Їх підвели упаковка. Що ж стосується сирків  "Наш молочник", "Новокаховський завод плавлених сирів" і "Старокостянтинівський молочний завод" - їх оцінили на задовільно. Підвело їх маркування. А от "Комо" та "Пирятин" оцінили на "погано". Адже окрім маркування, їх підвів смак сирків. Детальнішу інформацію ви можете подивитися тут

 

Теги: Київ , тест , іжа