Журналісти розказали про бізнес Захарченка (відео)

Ольга Бондаренко
19 грудня 2013р. 15:08

Журналісти розказали про бізнес Захарченка (відео)

Будинок міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка у Донецьку продається за мільйон доларів. Як з’ясувала телепрограма «Наші гроші», площа донецького маєтку Захарченка перевищує півтисячі квадратних метрів. У ньому знаходяться камін, сауна, басейн, теплиця, розарій, гараж на кілька автомобілів. На території маєтку також розташовано розплідник для розведення мальтійських болонок.

Наразі донецький будинок виставлений на продаж, а чиновник завершує ремонт у київській квартирі площею понад 150 квадратних метрів на Печерську. За словами ріелтора, міністр придбав квартиру рік тому приблизно за 2,5 мільйонів гривень. Міністр Захарченко є неофіційним власником мармурового кар’єру «Трибушани». Мармуром із цього підприємства викладена кримська резиденція Януковича, стадіон “Донбас-Арена” та Одеський оперний театр. Дружина міністра Людмила Захарченко 2006 року була власницею компанії “Гірничо-рудні технології”, яка і заснувала ПрАТ “Мармуровий кар’єр “Трибушани”. Воно займається розробкою однойменного родовища. За словами місцевих жителів та працівників кар’єру, сезон робіт у кар’єрі триває 6 місяців на рік з обсягом видобутку близько 15-20 тонн на добу. Водночас у офіційній звітності ПрАТ «Трибушани» вказує збитковість. Товарний знак Трибушани офіційно зареєстрований на міністра Захарченка.

Зятем міністра є донеччанин  Ілля Нехаєв. Він – засновник фірми “Центр управління бізесом”. Його партнером у цій ТОВ є Анатолій Нозік. Окрім «ЦУБ», у Нозіка є фірма «Амі». Востаннє з «Амі» Міністерство внутрішніх справ уклало угоду 29 листопада цього року на послуги з впровадження системи електронного документообігу в апараті МВС України. Вартість угоди склала 14, 79 мільйонів гривень. 

Фото: www.radiosvoboda.org.

Теги: Захарченко , Київ , Наші Гроші