За сутички на Банковій Превіру "дали" штраф

Ольга Бондаренко
19 грудня 2013р. 16:10

Печерський райсуд присудив штраф 27-річному Єгору Превіру, якого було заарештовано за сутички на Банковій 1-го грудня. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

У повідомленні йдеться: "Підозрюваний беззастережно визнав факт своєї активної участі у груповому порушенні громадського порядку та погодився на укладання угоди про визнання винуватості. З урахуванням щирого каяття підсудного та повного визнання ним вини в інкримінованому злочині, суд затвердив укладену угоду та призначив чоловікові покарання у вигляді штрафу".

13-го грудня Превіра звільнили під частковий домашній арешт, у зв'язку зі станом здоров'я. Під час сутичок на Банковій його жорстоко побили "беркутівці". Минулим своїм рішенням Печерський райсуд визнав винним 27-річного Олега Матяша у нападі на правоохоронця під час сутичок під Кабміном 24-го листопада. Наразі йому присудили три роки умовно з іспитовим строком у рік.

1-го грудня під Адміністрацією президента на Банковій розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. У підсумку - було затримано дев'ятьох людей. Частина з них, за словами політиків, родичів і друзів - абсолютно мирні і аполітичні люди, котрі прийшли на мітинг просто подивитися. Вже п'ятеро із заарештованих визнали у суді свою вину у груповому порушенні громадського порядку. 

 

Теги: Київ , Банкова , Беркут , сутички