У МВС пояснили штурм секонд-хенду на Даринку

Ольга Бондаренко
19 грудня 2013р. 16:34

У Деснянському райуправлінні міліції були змушені піти на заходи протидії торгівлі в одному з павільйонів на Даринку через спротив продавців. Про це повідомили у прес-службі міліції.

Згідно із повідомленням, все почалось з виявлення незаконної торгівлі в одному зі складських приміщень по вулиці Попудренка, 88/3. "Коли співробітники міліції почали вилучати товар у однієї з продавчинь – вона накинулася на них, всіляко перешкоджаючи роботі правоохоронців", - пояснюють у міліції. І додають: "Інші продавці почали лягати перед колесами міліцейської автівки, заблокувавши виїзд автомобіля патрульної служби". За словами прес-служби, ніякого штурму не було, міліція просто забезпечувала охорону громадського порядку.

Кілька годин тому "Свідомо" повідомляло про штурм на Даринку. За інформацією Магнолії ТВ, правоохоронці зайшли до приміщення і почали виганяти людей. Натомість адміністратори павільйону запевняють, що мають усі дозвільні документи. Також наразі відомо про постраждалих, на яких наїхала машина міліції. Це сталося в той час, як правоохоронці намагались затримати одну з жінок, яка чинила спротив.


Теги: Київ , Даринок