Працівника "Укрзалізниці" звільнили за ЄвроМайдан

Максим Опанасенко
20 грудня 2013р. 7:56

Редактор інтернет-ресурсів "Укрзалізниці" змушений був написати заяву про звільнення через тиск адміністрації. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Євген Шабліовський стверджує, що причиною звільнення є його коментар у соцмережі Facebook про кількість "проплачених" владою потягів, котрими та звозила людей на АнтиМайдан в Київ. До цього, за словами чоловіка, в нього не було конфліктів з керівництвом. Працював Євген в "Укрзалізниці" протягом двох років. "Інформація про те, що залізниця виділила 27 поїздів для перевезення учасників провладного мітингу до Києва, з’явилася у мережі інтернет у п’ятницю, 13 грудня. Прес-служба "Укрзалізниці" не отримувала від адміністрації точних цифр, пригадує Євген Шабліовський, тому хтось зсередини "злив" цю інформацію. Тож, коли Євген побачив у мережі "Фейсбук" цифри, то попросив автора "сховати джерело". Мовляв, на того, хто "здав інфу", чекають санкції. Це повідомлення у соціальній мережі прочитала керівниця Шабліовського. Вона одразу ж недвозначно натякнула, що на цьому кар’єра Євгена закінчилася. А вже у понеділок, прийшовши на роботу, той побачив на власному столі заяву про звільнення" - йдеться в повідомленні.

Цікаво, що Євген стверджує - до витоку інформації він жодного стосунку не має. Але ЄвроМайдан підтримував - відкрито і керівництво про те знало. Останнє, в свою чергу, заявляє - звільнення відбулося за згодою сторін.

 

Теги: Київ , Євромайдан