Пацієнти передали Богатирьовій "Позорняку"

Маша Землянська
20 грудня 2013р. 12:56

Вранці Раїса Богатирьова отримала від пацієнтів символічну нагороду за те, що цього року її міністерство «заробило» менше на тендерах із закупівлі ліків для хворих на СНІД, у порівнянні з минулим роком. Проте це ще не означає, що міністр охорони здоров’я зупинила корупцію - а зовсім навпаки.

Така реакція пацієнтів стала наслідком порівняння цін на одні й ті ж самі препарати проти СНІДу, які закуповуються і МОЗом, і громадськими організаціями. Лише на 6 позиціях, що співпадають, чиновники примудрилися заробити 15 мільйонів гривень. Проте це на 22 мільйони менше, ніж попереднього року, коли Міністерство переплатило 37 мільйонів за антиретровірусні препарати.


Корупція – це смерть. Все просто, це як маніяк, який не гребує ані дітьми, ані пенсіонерами. Ми можемо пообіцяти Богатирьовій: В неї не буде жодного спокійного дня! Ми постійно будемо наступати на п’яти. Ми просто не хочемо, щоб нас грабували!”, - пояснює голова пацієнтської організації ЮКАБ Дмитро Шерембей.

Медаль, нагороду та брошури, а заодно і футболку з написом "Ukraine F**k corruption", відправили цінною посилкою прямісінько міністру. До речі, Богатирьову запрошували на вручення, але міністр захід проігнорувала.

 

 

Теги: Київ , МОЗ , гроші , ліки , смерть