Мешканців з Жилянської витісняють з подвір'я дому

Катерина Білоус
20 грудня 2013р. 15:58

Близько півсотні тітушок витісняють активістів біля незаконної забудови по вулиці Жилянській 120Б. Про це «Свідомо» повідомляє місцева мешканка Лідія.

«Активісти вийшли на захист від незаконної забудови. Близько 50 молодиків спортивної зовнішності витісняють активістів від паркану забудови. Вони штовхаються – дісталося навіть літнім жінкам. Наразі вийшли близько 2 десятків активістів протистояти тітушкам.  Міліцію викликали – досі не приїхала», – каже активістка з місця події.

До речі, 5 грудня на Жилянській, 120Б почали зводити другий поверх будинку. Забудовники ігнорують факт того, що будівництво є незаконним. Про це повідомляють місцеві активісти.

Знищення будинку 1919 року на Жилянській 120Б почалося 10 вересня. А 11 вересня місцеві мешканці отримали запізнілу відповідь від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Та визнала будівництво незаконним і направила в прокуратуру листа - аби там ужили заходів щодо забудовника. Забудовник - компанія "Елегантбуд", замовник - концерн "Ессо". На місці зруйнованого історичного будинку зведуть висотний житлово-офісний комплекс. Голова київської міськдержадміністрації Олександр Попов 28 вересня пообіцяв покарати забудовників Жилянської, але поки що ця заява так і лишилась обіцянкою.