МЗС радить як перевірити дозвіл на в'їзд до Росії

Ольга Бондаренко
20 грудня 2013р. 16:46

Міністерство закордонних справ радить українцям самостійно перевіряти підстави на в'їзд до Росії. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Як повідомляють в МЗС, на веб-сторінці Федеральної міграційної служби (ФМС) Російської Федерації почав діяти сервіс, який дозволяє іноземним громадянам та особам без громадянства перевірити наявність підстав для відмови у в’їзді на територію РФ (заборони в’їзду російськими міграційними органами). Для цього необхідно заповнити спеціальну форму на сайті www.fms.gov.ru у розділі “інформаційні сервіси”, підрозділ “перевірка наявності підстав для ненадання дозволу на в’їзд на територію РФ іноземним громадянам та особам без громадянства по лінії ФМС”.

У цьому році Російська Федерація посилила відповідальність іноземців та осіб без громадянства за порушення міграційного режиму. Згідно із законами Росії, інформація про встановлену заборону на в'їзд в Російську Федерацію надається відомствами Федеральної міграційної служби РФ особисто громадянину, якому було відмовлено у в'їзді, або його представнику (уповноваженому нотаріально засвідченою довіреністю) на підставі заяви та посвідчення особи. Серед можливих причин заборони в'їзду на територію Росії, зокрема: перевищення дозволеного терміну перебування на 30 і більше днів під час попереднього відвідування РФ; неодноразове (два і більше) протягом трьох років притягнення в РФ до адміністративної відповідальності; ухилення від сплати податку або штрафу в період попереднього перебування в РФ або невідшкодування витрат, пов'язаних з адміністративним витуренням за межі країни. 

Теги: Київ