МВСники продовжують допитувати працівників ФПУ

Катерина Білоус
21 грудня 2013р. 14:01

Правоохоронці продовжують допитувати працівників Федерації профспілок України через події на Майдані 1 грудня. Про це пишуть на сайті Федерації профспілок України.

«Вже допитано понад 60 осіб, більше 100 отримали повістки та виклики найближчим часом до слідчих органів, частина раніше допитаних викликаються на допити повторно. Це обмежує можливості штатних профспілкових працівників щодо виконання ними посадових обов’язків, дезорганізується робота центрального органу профспілок, її членських організацій, що негативно впливає на діяльність всієї організації», – пишуть профспілківці.

«Крім того, Ухвалою Печерського районного суду у Києві взагалі заборонено профспілковим працівникам перебувати на робочих місцях у Будинку спілок. Порушується також доступ членів профспілок до своїх виборних органів. Такі дії правоохоронних органів є нічим невиправданими і перешкоджають законній діяльності профспілок. Очевидно, що працівники не знаходилися на роботі під час подій 1 грудня 2013 року в Будинку спілок, оскільки, це був вихідний день», – йдеться в  повідомленні. З цього приводу керівництво ФПУ звернулося до начальника Київської міської міліції і Міністра внутрішніх справ України.

 

 

Теги: Київ , профспілка , Майдан , МВС