Вночі підстрелили активіста Дорожнього контролю

Маша Землянська
22 грудня 2013р. 10:47

Близько 23:00 21-го грудня в районі площі Шевченка на активіста "Дорожнього контролю" Володимира Моралова напали невідомі. Чоловіки заблокували його автомобіль, проникли в салон і перетягли Володимира на заднє сидіння. Володимир почав відстрілюватися зі свого пістолета - одна куля потрапила в бандита, друга потрапила в лобове скло. Після цього, у активіста відняли пістолет.

"Його витягли з машини, відвели на 20 метрів, приставили пістолет впритул і запитали - де точно живе Андрій Дзиндзя, де флешка, де вся апаратура і де Гончаренко (журналіст ДК)? Він сказав "не знаю" і йому вистрілили в впритул" , - повідомляє Дорожній контроль. Після цього , Володимиру Моралову повністю спалили автомобіль. В даний момент активіст доставлений в лікарню швидкої допомоги.

Напередодні, 20-го грудня, Апеляційний суд розглядав справу Андрія Дзиндзі, якого вирішили тримати два місяці під вартою за підозрою у викраденні трактору, яким 1-го грудня штурмували Адміністрації президента. Суддя не погодиась відпустити Дзиндзю з СІЗО. Аналогічно 60 днів має просидіти за гратами адвокат Дорожнього контролю Віктор Смалій. 11-го грудня суддя Оксана Бірса з Дніпровського райсуду присудила Смалію 60 днів під вартою. Його підозрюють у замаху на життя судді Бугіль в момент оголошення ним рішення про арешт Дзиндзі. 


Теги: Київ