Українців попереджають про Абхазію та Осетію

Маша Землянська
22 грудня 2013р. 11:17

В’їзд громадян інших країн на територію Абхазії та Південної Осетії можливий лише за наявності спеціального дозволу компетентних органів Грузії і лише з території Грузії. В’їзд на ці території з інших напрямів - заборонений. Порушення заборони розглядається як незаконний перетин кордону, за який передбачена кримінальна відповідальність.  

“У зв’язку з вищезазначеним, громадянам України рекомендується утримуватись від відвідання території Абхазії та Південної Осетії (Грузія) без дотримання відповідних процедур. Громадянам України, котрі після 2008 року відвідували територію Абхазії та Південної Осетії і мають в паспортних документах відмітки про проходження прикордонного контролю, також рекомендується утриматись від поїздок до Грузії через можливість бути притягнутими до кримінальної відповідальності”, - йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ.

Детальну інформацію з питання порядку в’їзду на територію Абхазії та Південної Осетії (Грузія) можна отримати, звернувшись до Посольства України в Грузії (телефон: (+995-32) 231-14-54, e-mail: kons_pu@wanex.net) або до Консульського агентства України в Батумі (телефон (+995 422) 22-14-78 e-mail: consulbatumi@gol.ge).


 

Теги: Київ , дорога