АнтиМайдан вже згортається

Максим Опанасенко
22 грудня 2013р. 14:04

Акція протесту на підтримку президента Віктора Януковича і Партії регіонів у Маріїнському парку згортається, намети демонтують вже у понеділок. Таку заяву зробили нардепи від Партії регіонів, зокрема - Михайло Чечетов.

Мітингувальники кажуть - досягли всього, що хотіли. Особливою заслугою у регіоналів вважають підписані 17 грудня угоди між президентами України і Росії, за котрими Україні нібито виділяють кредит у 15 мільярдів доларів і знижують ціну на газ. Більше того, регіонали навіть запропонували зробити 17 грудня...пам'ятним Днем звільнення України від кабальних газових контрактів Юлії Тимошенко. 

"Більшість учасників мітингів у столиці - це нормальні, адекватні, прості люди з усіх регіонів країни, які не хочуть чвар і розколів. Вони прагнуть до миру, хочуть жити, працювати, ростити дітей і радіти життю. Ми закликаємо їх повернутися в свої сім'ї, зустріти новорічні свята в колі близьких і рідних людей" - заявив Чечетов. І вкотре попросив опозицію не використовувати людей для своїх цілей.

Тим часом, на вже традиційному віче на ЄвроМайдані вдень знову зібралося декілька сотень тисяч людей. Громадські активісти і опозиційні нардепи оголосили про створення платформи "Народне об'єднання Майдан", куди вже увійшло кілька десятків політиків, активістів і митців. Записатися туди вони пропонують всім українцям.

 

Теги: Київ , Євромайдан , антимайдан , чечетов