КМДА хоче більше заробляти на рекламі у Києві

Маша Землянська
23 грудня 2013р. 11:08

З 1 січня в Києві діятимуть нові тарифи на розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті. У середньому вартість розміщення збільшиться на  20%. Про це повідомляє прес-служба Київміськадміністрації.

Зокрема, вартість розміщення великих рекламних конструкцій зазнає найбільших змін. Наприклад, щити, які стоять окремо, подорожчають на 19-23% залежно від типу. А щити на тимчасових спорудах, на парканах, територіях будмайданчиків, що зазвичай мають значно більші розміри, коштуватимуть на 28-37% дорожче. Невеликі конструкції – лайтпостери – зростуть у ціні на 13-21%. Вартість розміщення рекламних вивісок взагалі не зміниться. Вартість реклами на транспорті, яка істотно зросла у 2012 році, зазнає менш суттєвих змін. Більшість носіїв взагалі не подорожчає. Проте деякі нові види реклами, яких раніше не було в класифікаторі, відтепер буде тарифіковано. Наприклад, внутрішнє брендування вагонів метро чи брендування вагонів міської електрички.

Цього року плановий показник надходжень до міського бюджету від зовнішньої реклами було виконано ще у жовтні. Від зовнішньої реклами місто отримало 109,4 мільйонів гривень, а від реклами на транспорті – 12. Цей показник у 80 разів перевищує показник 2012 року, коли реклама на транспорті принесла місту лише 150 тисяч гривень.

Теги: Київ , гроші