Судді витратили ще 2,3 мільйони на нові офіси

Максим Опанасенко
23 грудня 2013р. 13:36

Вищий господарський суд України підписав угоду з ПрАТ "Аеробуд" на авторський нагляд під час будівництва комплексу адміністративних будівель Вищого господарського та Вищого адміністративного судів на Печерську. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 2 385 600 гривень. В чому конкретно полягатиме задача фірми, сформульована як авторський нагляд - невідомо. "Аеробуд" свого часу виступив підрядником проектувальних робіт цього будівництва. За даними "Наших грошей", за це компанія отримала 20,13 мільйонів гривень. Фірма контролюється офшорами з групи "Приват" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Проектування цього будівництва  коштувало 20,13 млн грн. Підрядником проектувальних робіт у 2012 році було ПрАТ «Аеробуд»,  що контролюється офшорними компаніями з групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Загалом, будівництво нових офісів для суддів на перетині Старонаводницької і бульвару Дружби Народів обійшлося у 1,1 мільярдів гривень. Їх у жовтні отримала фірма "Т.М.М.", котра взялася виконати всі роботи за сім років.

Проте, до цієї суми регулярно "доєднуються" інші, менші. Так, наприклад, у липні Вищий господарський суд, за даними "Наших грошей", купив науково-технічний супроводі на етапі проектування об'єкта, віддавши 0,61 мільйонів гривень ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва". До цього - наприкінці 2012-го - ТОВ "Геопроект" отримало від суддів 0,36 мільйонів гривень на інженерно-геологічні вишукування для будівництва.

Зовсім нещодавно - 10-12 грудня - Вищий господарський суд витратив ще 28,51 мільйонів гривень на технічний нагляд і супровід свого будівництва. Гроші отримали комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбут-УКБ" і той самий "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва".

 

 

 

Теги: Печерськ , суди , Київ