Активісти хочуть пікетувати засідання Київради

Катерина Білоус
24 грудня 2013р. 7:58

«Ми будемо пікетувати засідання нелегітимної Київради», – про це повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина» Володимир Бондаренко. Пікетувальники прийдуть до Солом’янської райдержадміністрації, де буде проходити засідання Київради.

«Київрада  планує розглянути звернення до київської громади. Цей документ  досить однобоко  відображає фактичну ситуацію, яка призвела до обурення киян -  у зверненні нічого не сказано про жорстоке побиття беркутівцями людей, а лише говориться про альтернативний документ – звернення депутатів про необхідність наведення санітарного порядку», – повідомляє Бондаренко. Також, за словами нардепа, у планах сесії Київради – постанова про  введення спеціального податку для громадян, які здають житло.

Галина Герега підписала розпорядження про проведення чергової сесії Київради у вівторок, 24-го грудня. Зібрати депутатів секретар Київради хоче на проспекті Повітрофлотському, 41. Наразі потрапити до приміщення Київради ані Герега, ані депутати Київради не можуть - адже з 1-го грудня тут розмістилися мітингувальникі з Майдану. Спроба Беркуту 11-го грудня повернути приміщення не увінчався успіхом - силовиків залили водою і вони були змушені поїхати геть.

 

Теги: Герега , пікет , засідання , Київрада