Герега: зрив сесії залишив бюджетників без платні

Катерина Білоус
24 грудня 2013р. 10:58

«Через зрив пленарного засідання, бюджетники та транспортники залишаться без зарплат та надбавок», – повідомляє секретар Київради Галина Герега.

Герега заявила, що вона була вимушена закрити засідання через його зрив опозиційними нардепами. «Ми були впевнені, що всі політичні сили розуміють необхідність прийняття цих рішень і не будуть шкодити киянам, блокуючи засідання Київради. Втім, представники опозиції, в угоду власним політичним інтересам, вирішили силовими методами зірвати пленарне засідання, від якого залежить доля сотень тисяч киян», - сказала Галина Герега.

Зранку деякі народні обранці, серед яких є Мірошніченко та Іллєнко від "Свободи", а також Бригинець від "Батьківщини" прорвалися до зали Солом’янської РДА, де відбувається сесія Київради. Вони заблокували трибуну. Через це секретар Київради закрив пленарне засідання так і не розглянувши жодного питання. У порядку денному Київради було лише п’ять проектів рішень. Вони стосувалися вирішення бюджетних питань, приведення деяких нормативних актів у відповідність до змін у законодавстві та прийняття звернення депутатів Київради до киян. 

 

Теги: Герега , Київ , зарплата , транспортники