Медиків попереджають: Надбавок годі й чекати

Маша Землянська
24 грудня 2013р. 13:55

Через зрив пленарного засідання, яке мало відбутися 24-го грудня у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації, депутати Київради не змогли проголосувати за виділення коштів на зарплати працівникам бюджетної та транспортної сфери. Про це повідомляє прес-служба Київради.

«У порядку денному було лише п’ять питань, серед яких основні ті, які стосувалися виділення коштів, зокрема, виплату зарплат та надбавок бюджетникам, у тому числі, працівникам освітянської галузі та медикам. Ідеться про 58,1 мільйонів гривень, з них 28 мільйонів – це надбавка медикам у розмірі 20% від посадового окладу. Ця виплата повинна була охопити 45 тисяч осіб медичного персоналу, першочергово лікарів первинної ланки (сімейні лікарі, дільничні терапевти та педіатри). Проте деструктивними діями пленарне засідання було зірвано, і сьогодні ставиться під сумнів виплатити цих коштів людям напередодні новорічних свят. Будь-які питання, навіть найгостріші, мають вирішуватися мирним шляхом за столом переговорів. Люди не повинні страждати від політики», – заявив заступник голови КМДА Віктор Корж.

Вранці секретар Київради Галина Герега закрила засідання Київради. Воно відбувалося у залі Солом’янській райдержадміністрації. При цьому, на засіданні не розглянули жодного питання. 

Теги: Київрада , гроші , Київ