МВС спростовує смерть чоловіка через побиття

Ольга Бондаренко
24 грудня 2013р. 18:24

Міліція спростовує інформацію про смерть чоловіка, який помер в реанімації начебто в результаті отримання тілесних ушкоджень від співробітників "Беркуту". Таке повідомлення оприлюднили у прес-службі відомства.

Згідно із повідомленням, причиною смерті чоловіка, за висновком судово-медичного експерта, стала двостороння пневмонія легенів: "Деякі ЗМІ поширили інформацію під назвою «41-річний Павло помер після того, як 18 грудня його побив "Беркут"». Ця інформація не відповідає дійсності". 

Раніше видання "Українська правда" поширило інформацію про те, що правоохоронці побили активіста ЄвроМайдану Павла Мазуренка, через що він помер за кілька днів від отриманих травм. Про це виданню розказала дружина загиблого. Леся Мазуренко розказала: "Он подчеркивал, что его побили три правоохранителя в черной форме с дубинками". "Швидку" чоловіку викликали лише зранку. У лікарні йому поставили діагноз "черепно-мозкова травма". Він помер того ж дня. Однак у висновку судмедекспертизи цей факт, за словами жінки, змовчали, зате написали про двосторонню пневмонію. 

Теги: Київ