Майдан нагадає владі про побиття «Беркутом»

Катерина Білоус
25 грудня 2013р. 8:13

Майдан оголосив всеукраїнську акцію «Пам’ятаємо!». Її проведуть в понеділок 30 грудня. Таким чином активісти закликають згадати грагічні події розгону «Беркутом».

«Місяць минув з часу трагічних подій 30 листопада 2013 року, коли під час розгону «Беркутом» мирного зібрання на Майдані постраждали більше сотні людей. З тих пір жодного винуватця не було звільнено, жодну причетну особу не було притягнуто до кримінальної відповідальності. Було оголошено імена лише тих, хто відіграв глибоко другорядну роль у побитті. Влада не назвала ні імена тих, хто спланував та віддав злочинний наказ, ні тих, хто безпосередньо на Майдані бив людей. Ми покажемо, що ми про все пам’ятаємо. Ми покажемо, що ми весь час діємо, щоденно запроваджуючи свої, власні санкції проти винуватців трагедії», – пишуть активісти.

«Це буде всеукраїнська акція, і запрошуємо усіх небайдужих, в усіх регіонах, до координації дій. Якщо треба, ми готові це робити щомісяця, кожного 30-го числа, аж поки не доб'ємося правди», – йдеться в повідомленні. 

 

Теги: Київ , Майдан , Беркут , побиття , розгін